KONST / Litografier / Färglitografi 12644230
nr 1264 4230
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, "Never more Holocaust". Signerad, numrerad 84/200. Motivet: 69x100 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:50:06
100 kr
150 kr